Obrzeża granitowe łupane stanowią doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto pragnie stworzyć uporządkowaną oraz estetyczną przestrzeń w swoim ogrodzie, bez względu na jego powierzchnię. Dzięki nim możemy w bardzo prosty sposób oddzielić tereny zielone od ścieżek, alejek czy chodników, a tym samym zadbać o nasze drzewka oraz rabatki z kwiatami. Obrzeża granitowe łupane pełnią też funkcję dekoracyjną, gdyż naturalny kamień – z którego zostały wykonane – prezentuje się niezwykle elegancko. 

 

Gdzie sprawdzą się obrzeża granitowe łupane?

Obrzeża granitowe łupane stanowią idealne rozwiązanie zarówno do prywatnych ogródków, jak i terenów zielonych przed różnymi budynkami użyteczności publicznej. Nasze produkty to gwarancja najwyższej jakości, jak również niepowtarzalny design, który urzeka swoją prostotą i funkcjonalnością. Sprawdzają się w ogrodach, restauracjach, hotelach, pensjonatach, a także wielu, wielu innych miejscach. 

Obrzeża granitowe łupane z naszej oferty

Obrzeża granitowe łupane z oferty firmy Maestral stanowią doskonałe uzupełnienie pozostałych produktów wykonanych z tego niezwykle trwałego materiału. To doskonałe zabezpieczenie nawierzchni, które przez długie lata zachowa swoje niezwykłe właściwości. Obrzeza granitowe łupane będą się pięknie prezentować w otoczeniu takich elementów wykończeniowych jak kostka granitowa, płyty tarasowe czy stopnie schodowe. W ofercie znajdują się także granitowe obrzeża cięte