Oferta Specjalna Bułgaria Autokarem

Opis:
Przedstawiamy Państwu nasz+/- sprawdzon+/- ofertę: BUŁGARIA AUTOKAREM. Poniżej znajd+/- Państwo opisy miejscowoPci do których będ+/- kursowały nasze autokary, rozkład jazdy oraz spis obiektów zawartych w tej ofercie. Zapraszamy do zapoznaniem się z t+/- propozycj+/-!


Carevo znajduje się w południowej częPci wybrzeża bułgarskiego, ok. 30 km na południe od Primorska. Malownicze położenie na trzech półwyspach oraz cztery plaże pokryte drobnym piaskiem stanowi+/- o jego atrakcyjnoPci turystycznej. Woda jest cieplejsza w tym rejonie o 4-5 stopni w porównaniu z wybrzeżem północnym a także bardziej przezroczysta. Na plażach dostępny jest sprzęt: rowery wodne, „banany”, spacery łodzi+/-, itp. W miePcie jest dużo sklepów, restauracji i barów, a dla osób lubi+/-cych nocne życie trzy dyskoteki.

Sozopol - to niewielkie miasto turystyczne położone na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego, w bliskiej odległoPci od Nessebaru, Pomoria i Burgas. Urok miasteczka tkwi w harmonijnym poł+/-czeniu dobrze rozwiniętej bazy gastronomicznej i noclegowej z bogactwem istniej+/-cych tu zabytków – starożytnych pozostałoPci po panowaniu plemion Traków, Greków i Rzymian.
Plaże w miejscowoPci s+/- dobrze zagospodarowane, piaszczyste i szerokie. Plaża południowa usytuowana w nowej, bardziej nowoczesnej częPci miasta, obfituje w luskusowe hotele i szereg atrakcji turystycznych. Co istotne, nie ma tu takiego tłoku, jak w większych kurortach, dlatego nie będziemy mieli problemu z rozłożeniem się na plaży z parasolem, leżakiem, czy innym plażowym sprzętem, nie obawiaj+/-c się przy tym o brak intymnoPci i przestrzeni. Błękit czystego morza zachęca do k+/-pieli, a w tutejszych zatoczkach znajdziemy Pwietne miejsca do nurkowania.

Czernomorec - miasta położone około 8 km od Sozopolu oraz 22 km od Bourgas. Oferuje małe i Prednie rodzinne hoteliki i pensjonaty, z których bardzo wiele posiada własne ogrody i dziedzińce, pięknie utrzymane i wyj+/-tkowo kolorowe. Innymi elementami, odróżniaj+/-cymi t+/- miejscowoPć od większoPci nastawionych na turystów kurortów, s+/- oryginalna plaża - skalista i podzielona płytkimi zatoczkami, tworz+/-cymi "prywatne" miejsca do leniuchowania i opalania się, oraz bardzo spokojna atmosfera. Pobyt tu jest o wiele tańszy niż w większoPci kurortów.

ROZKŁAd JAZDY :

MIASTO GODZINA MIEJSCE ODJAZDU

Kraków 04:00 - Plac Matejki
Jaworzno 05:15 - Parking przy MCKiS (Miejskie Centrum Kultury i Sportu)
Katowice 06:00 - Plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej
Bielsko-Biała 07:00 - Dworzec PKS

1 dzień - wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy.
2 dzień - Przyjazd do Bułgarii w godzinach porannych, zakwaterowanie.
11 dzień - wykwaterowanie, czas wolny, wieczorem wyjazd w drogę powrotn+/-.
12 dzień - przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

Lista obiektów:


Kurs EURO z dnia 27-10-2007 - 3.7091 01-listopad-2007   imieniny: Konrada, Seweryny, Wiktoryny
Maestral Tour Operator Sp. z o.o.
40-095 Katowice | ul. Stawowa 7 | tel/fax /+48 32/ 781-82-85, 354-11-59 | e-mail: maestral@maestral.pl