Oferta letnia


[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]

zdjęcie obiektu Bułgaria - Balchik - Hotel Biser * *       ceny od 159 €
Hotel położony w odległości około 50 m od plaży.Hotel posiada: restauracje, lobby bar, sejf w recepcji.Pokoje: z balkonem, łazienka z prysznicem i WC.Wyżywienie: ... więcej »
zdjęcie obiektu Bułgaria - Balchik - Hotel Elit * * *       ceny od 99 €
Hotel położony jest ok. 400m od morza, centralnej części miejscowości, otoczony zielenią. W pobliżu centrum handlowo-gastronomiczne oraz ogród botaniczny.W ... więcej »
zdjęcie obiektu Bułgaria - Balchik - Hotel Iceberg * * *       ceny od 119 €
Hotel położony jest bezpośrednio nad morzem i obok ogrodu botanicznego w Bałczyku. Do plaży prowadzą schody. Obiekt składa się z 2 oddzielnych budynków. ... więcej »
zdjęcie obiektu Bułgaria - Carevo - Hotel Gorski Kat * *       ceny od 149 €
Hotel Gorski Kat znajduje się w odległości ok. 250 m od piaszczystej plaży. Jest to 3 piętrowy obiekt, który oferuje swoim gościom restaurację, ... więcej »
Bułgaria - Kranewo - Apartamenty Amfora 4+3 * * *       ceny od 389 €
Położenie: w odległości 350 m plaży W pensjonacie: plac zabaw dla dzieci, brodzik dla dzieci, ochrona nocna, parking, płatny sejf. Posiada 2 typy apartamentów: ... więcej »
Bułgaria - Nessebar - Apartamenty A 2+1 - Panorama Beach      ceny od 649 €
Apartamenty znajdują się wprywatnych domach lub willach w całej miejscowości. Wyposażenie uzależnione od gustu właściciela. Wszystkie wyposażone są TV ... więcej »
Bułgaria - Nessebar - Apartamenty A 2+2 - Panorama Beach      ceny od 869 €
Apartamenty znajdują się wprywatnych domach lub willach w całej miejscowości. Wyposażenie uzależnione od gustu właściciela. Wszystkie wyposażone są TV ... więcej »
Bułgaria - Nessebar - Apartamenty A 4+2 - Panorama Beach * * *       ceny od 1087 €
Apartamenty i kwatery prywatne (pokoje) znajdują się w prywatnych domach bądź willach. Apartamenty: wszystkie z TV, lodówką, nowym wyposażeniem, ... więcej »
Bułgaria - Nessebar - Apartamenty A 4+2 - Panorama Beach * * *       ceny od 1299 €
Apartamenty i kwatery prywatne (pokoje) znajduję się w prywatnych domach bądź willach.Apartamenty: wszystkie z TV, lodówką, nowym wyposażeniem, ... więcej »
zdjęcie obiektu Bułgaria - Nessebar - Hotel Biljana Beach * * * *       ceny od 239 €
Hotel położony w nowej części Nessebaru, ok. 100m od plaży. Z obiektu rozciąga się zapierający dech w piersiach,  widok na oddalone o ok. 1,5 km stare ... więcej »
Bułgaria - Ravda - Apartament Dream Holiday A2+2 * * *       ceny od 309 €
Apart-hotel położony 5 km od Słonecznego Brzegu, tuż przy plaży, składa się z 69 apartamentów.Do dyspozycji: basen, restauracja, bar, sklep, klimatyzacja.Typy ... więcej »
Bułgaria - Ravda - Apartament Dream Holiday A4+2 * * *       ceny od 359 €
Apart-hotel położony 5 km od Słonecznego Brzegu, tuż przy plaży, składa się z 69 apartamentów.Do dyspozycji: basen, restauracja, bar, sklep, klimatyzacja.Typy ... więcej »
zdjęcie obiektu Bułgaria - Słoneczny Brzeg - Apartamenty Golden Dreams A 2+2 * * *       ceny od 399 €
Golden Dreams Aparthotel znajduje się w samym centrum Słonecznego Brzegu, 250 m. od piaszczystej plaży. Składa się z 69 apartamentów, a przeciętna ... więcej »
Bułgaria - Słoneczny Brzeg - Apartamenty Golden Dreams A 4+2 * * *       ceny od 459 €
Apart-hotel położony w centrum Słonecznego Brzegu, 250 m. od piaszczystej plaży składa się z 69 apartamentów.Do dyspozycji: basen, restauracja, ... więcej »
Bułgaria - Słoneczny Brzeg - Apartamenty Kiparistyle A3      ceny od 469 €
Nowy, gustownie urządzony i kameralny hotel czterogwiazdkowy z bardzo sympatyczną atmosferą i wysokim standardem świadczeń. Położony jest w spokojniejszej ... więcej »
zdjęcie obiektu Bułgaria - Słoneczny Brzeg - Apartamenty Severina 2+2 * * *       ceny od 489 €
3* apart-hotel, położony w północnej części Słonecznego Brzegu. Wybudowany w tradycyjnym bułgarskim stylu.Kompleks składa się z 20 apartamentów ... więcej »
zdjęcie obiektu Bułgaria - Słoneczny Brzeg - Apartamenty Severina 2+4 * * *       ceny od 639 €
3* apart-hotel, położony w północnej części Słonecznego Brzegu. Wybudowany w tradycyjnym bułgarskim stylu.Kompleks składa się z 20 apartamentów ... więcej »
Bułgaria - Słoneczny Brzeg - Hotel Amfora Beach * * *       ceny od 109 €
Hotel: wybudowany w stylu atrium został odremontowany zimą 1999/2000. Oddalony ok. 3,5 km od centrum Słonecznego Brzegu, do którego  regularnie ... więcej »
zdjęcie obiektu Bułgaria - Słoneczny Brzeg - Hotel Balkan * *       ceny od 59 €
Hotel położony w północnej części Słonecznego Brzegu, w ogrodzie, 200 m od piaszczystej, 9 kilometrowej plaży. Posiada: 80 pokoi w 6 piętrowym budynku ... więcej »
Bułgaria - Słoneczny Brzeg - Hotel Evropa * * *       ceny od 229 €
Hotel położony jest na plaży.W obiekcie znajdują się: restauracja, 2 bary, sklepy, parking, basen, kantor, sejf/depozyt, klub fitness, sauna.Posiada 130 ... więcej »
Bułgaria - Słoneczny Brzeg - Hotel Glarus * * *       ceny od 229 €
Hotel znajduje się w centrum Słonecznego Brzegu, przy nadmorskiej promenadzie; w sąsiedztwie sklepów, restauracji i tawern. Odległość od piaszczystej ... więcej »
Bułgaria - Słoneczny Brzeg - Hotel Grand Sunny Beach * * * *       ceny od 399 €
Hotel położony w centrum kurortu, w pobliżu licznych sklepów, tawern i restauracji oraz centrum rozrywek z pubami i klubami disco. Pokoje: klimatyzacja, ... więcej »
Bułgaria - Słoneczny Brzeg - Hotel Iberostar Sunny Beach * * * *       ceny od 369 €
Wybudowany w roku 2005, w pełni klimatyzowany hotel położony ok. 100 m od piaszczystej plaży. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu sklepy, restauracje, bary ... więcej »
Bułgaria - Słoneczny Brzeg - Hotel Imperial * * * *       ceny od 179 €
Jest to czterogwiazdkowy hotel, o bardzo wysokim standardzie, dla najbardziej wymagających klientów, nowy, oddany do użytku w 2005 r. Elegancki ... więcej »
zdjęcie obiektu Bułgaria - Słoneczny Brzeg - Hotel Kiparistyle * * * *       ceny od 119 €
Położenie W północnej części Słonecznego Brzegu, ok. 1,5 km od centrum resortu, ok. 100 km od międzynarodowego portu lotniczego w Varnie. Plaża ... więcej »
zdjęcie obiektu Bułgaria - Słoneczny Brzeg - Hotel Kotva * * *       ceny od 89 €
Hotel położony w południowej części Słonecznego Brzegu, w pobliżu Neseberu, w odległości 150 m od piaszczystej plaży. Pokoje: TV-sat, mini bar, telefon, ... więcej »
Bułgaria - Słoneczny Brzeg - Hotel Laguna Park * * * *       ceny od 189 €
Hotel położony w samym centrum kurortu, w pobliżu licznych sklepów, tawern i restauracji oraz centrum rozrywek z pubami i klubami disco. Pokoje: ... więcej »
Bułgaria - Słoneczny Brzeg - Hotel Lion * * *       ceny od 159 €
Hotel "Lion" został otwarty na początku lipca 2005 r. Hotel ten oferuje wypoczynek i relaks w pięknej okolicy. Można się wylegiwać przy basenie ... więcej »
Bułgaria - Słoneczny Brzeg - Hotel Mena Palace * * * *       ceny od 179 €
Elegancki hotel otwarty w 2005 roku, położony w centrum Słonecznego Brzegu, niedaleko od plaży. Pokoje: klimatyzacja, TV-sat, telefon, lodówka, ... więcej »
zdjęcie obiektu Bułgaria - Słoneczny Brzeg - Hotel Sea Dreams Apartament A 4+2 * * *       ceny od 399 €
Apart-hotel położony w centrum Słonecznego Brzegu, 300 m. od piaszczystej plaży składa się z 140 apartamentów.Do dyspozycji: basen, restauracja, ... więcej »

Kurs EURO z dnia 15-09-2007 - 3.8649 19-wrzesień-2007   imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
Maestral Tour Operator Sp. z o.o.
40-095 Katowice | ul. Stawowa 7 | tel/fax /+48 32/ 781-82-85, 354-11-59 | e-mail: maestral@maestral.pl